İnsan Nasıl Değişir? | Beyhan Budak | TEDxIzmir

Uzman Klinik Psikolog Beyhan Budak, bu konuşmasında bir klinik psikoloğun gözünden insanların nasıl değiştiğini ele alıyor. İnsanlar nasıl değişiyorlar? Değişirken neler yapmaya çalışıyorlar? Nerede hata yapıyorlar? İnsanın gerçekten değişmesi mümkün mü? Tüm bu soruların cevaplarının arandığı bu konuşma, Beyhan Budak'ın insanın değişim süreci hakkındaki bilgi, gözlem ve deneyimlerini bize sunuyor. İlköğretim ve lise eğitimini Ankara’da alan Beyhan Budak, ilk tercihi olan İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünü kazandı.
İstanbul’un bilim, kültür ve sanat konusundaki imkanlarını sayesinde birçok insanla tanışıp birçok dernekte sosyal projelerde yer aldı ve birçok panele, seminere ve eğitime katıldı. Birçok farklı kurumda staj yapan Budak, İstanbul’da geçen dolu dolu 4 yılın ardından tekrar Ankara’ya döndü.
Mezun olduktan sonra bir özel eğitim merkezinde işe başlayan Budak, burada bir süre çalıştıktan sonra TEDAŞ Genel Müdürlüğünde çalışmaya başladı. Fakat yapmak istediği işin bu olmadığına karar vererek TEDAŞ’tan istifa edip Sağlık Bakanlığında Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Eğitim Araştırma Hastanesinde uzun yıllar çalıştıktan sonra özel sektöre geçiş yaptı.
Lisans eğitiminden sonra Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2011) ve İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji (2016) bölümlerinde yüksek lisans yaptı.
Geçen zaman içinde TRT Türk’ün "Bir Uzman Var" projesinde videolarıyla yer alan Budak, 2014 yılı boyunca TRT Radyo 1’de sabit konuk olarak yer aldı. Ayrıca Kuzucuk, Elif’in Düşleri gibi çizgi filmlerin senaryolarına danışmanlık yaptı. Birçok televizyon ve radyo programında yer aldı.
Kurucusu olduğu Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve kurumlara eğitim hizmetleri vermekte olan Budak, birçok özel ve kamu kuruluşunda da seminerler verdi. Ayrıca farklı şirketlerin çalışan destek hizmetleri kapsamında psikolojik danışmanlık ve eğitim hizmetleri veriyor.
AZslow kanalında her hafta popüler psikoloji ve kişisel gelişim konularında videolar yayınlayan Budak, Türk Psikologlar Derneği üyesidir. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at www.ted.com/tedx

Şərh 

 1. fatma ceren yılmaz

  fatma ceren yılmaz

  3 saat əvvəl

  Lanetli insanlar dan biri olan ben kendimi yine lanetliyorum "neden daha önce izlememişim" 😂

 2. Fatma Düştegör Aksoy

  Fatma Düştegör Aksoy

  15 saat əvvəl

  👏👏teşekkürler ağzınıza ve yüreğinize sağlık

 3. Murat AYDIN

  Murat AYDIN

  4 gün əvvəl

  Kendine iyi davran kitabını okuduğum güzel insandır Beyhan BUDAK. Fakat, takıldığım ve sinir olduğum bir şey var. İzmirliyim ama neden arkada İzmir yerine Izmir yazıyor? Hayırdır.... İngiltere'de London yerine Landın veya Londra yazabiliyor musun? Direk İzmir yazısını düzeltin.

 4. Aslan Tv

  Aslan Tv

  4 gün əvvəl

  Möhtəşəmm superrr

 5. Denge

  Denge

  5 gün əvvəl

  Harika

 6. Ahmet Akgül

  Ahmet Akgül

  8 gün əvvəl

  Hayat mücacedele üzere kurgulanmıştır.cok dogru

 7. Elvan Ege

  Elvan Ege

  8 gün əvvəl

  Mükemmel bi insan şapka çıkarmak gerekir.👌

 8. Zeynep yücel

  Zeynep yücel

  9 gün əvvəl

  Toplumumuzda çok büyük sıkıntılar var;örneğin haset, kıyas, aşağı görme, aşağı çekme huyu. Dünyada Türkiye'den başka hiç ya da nadir ülkede görürsünüz"komşunun oğlu tıp kazandı" klasiğini. Çünkü sadece belli meslekler değeri hak eder. Kıyas aile içinde başlar,sonsuza gider. İleride de komşunun yeni arabasını, iş arkadaşının gittiği tatili kıskanırsın. "Bir de biz yapamayız ki!" "Sen ne anlarsın" vs. insanları vardır. Bunlar hep modunu düşürürler insanın. Bunun altında da aşağılık kompleksi, mükemmelliyetçilik yatar.

 9. Defne Güçlü

  Defne Güçlü

  10 gün əvvəl

  Kim bu at hirsizi🤣

 10. Hamza Yerli

  Hamza Yerli

  11 gün əvvəl

  Bir insanın yetenekleri ve hayalleri varsa ve bunları kullanmadıysanız, lanetlisiniz. Çünkü hayalleriniz sizi içten içe yiyecektir.

 11. Fatma Altunışık

  Fatma Altunışık

  11 gün əvvəl

  köprü sırat köprüsü

 12. Ercüment ALTINTAŞ

  Ercüment ALTINTAŞ

  12 gün əvvəl

  Benim deneyimlerle oldukça tutarlı, şaşırarak izledi. Teşekkürler...

 13. Oguzhan Kaygısız

  Oguzhan Kaygısız

  13 gün əvvəl

  Bir boksör yere düştüğü zaman değil, ayağa kalkmadığı zaman kaybeder.

 14. ayşe aydın

  ayşe aydın

  13 gün əvvəl

  Harikasın Beyhan Budak !!

 15. Zeynep zeyno

  Zeynep zeyno

  15 gün əvvəl

  Kendimle yüzleşecek yüzüm yok buna niyet ettigimde bile kalbim sıkışıyor sinirim bozuluyor

 16. huzur istiyorum

  huzur istiyorum

  15 gün əvvəl

  Seni izleyerek veye dinleyerek degismez mesela insan yaşadıkca degisir.

 17. dream yellow

  dream yellow

  16 gün əvvəl

  Insanlar başkalariyla bile yüzleşmezken kendi ile nasıl yüzleşir hocam çok kolay değil bence 😊@beyhanbudak hocam guvenli alandan çikmaya giriş olan bu videonun devami kanalinizda buyuk puntolu bir başlikla gelse ne güzel olurdu 🍃

 18. Roos Aciksoz

  Roos Aciksoz

  17 gün əvvəl

  Keske konu dagilimi yari yariya olsaydi. Problem genis genis analiz edildi. cozum ise sadece son cumlede gecti. “Yola cik, bi sekilde yola cik” Asil mesele yola cikmak, cikabilmek. Yola cikmanin teknigi, metodu, ic muhasebesi, istek gucunu aksiyona cevirme metodu nasildir? O yol catansina neler koymam gerek? Bir onceki izledigim psikolog da genis capta problem analizi yapti ama cozum analizi yapilmiyor bu tur konusmalarda. Biraz “‘kuru” farkindalik uyandirmak bence bu; sen problemini bil cozumu özel seyansa ayiralim dercesine. Oyleyse reklam konusmasindan öteye gecmiyor bu tur konusmalar.

 19. Hüseyin Bilgin

  Hüseyin Bilgin

  18 gün əvvəl

  Erdogan sende islamci Fasist TÜRKiYE’Yi Hilafete(DIN Devletine)Götürmek isteyen Fasist Katil Teröristsin!!!Erdogan sende islamci Fasist TÜRKiYE’Yi Hilafete(DIN Devletine)Götürmek isteyen Fasist Katil Teröristsin!!!...

 20. Turgut Efe Kalyoncu

  Turgut Efe Kalyoncu

  20 gün əvvəl

  Ağzınıza sağlık hocam

 21. EVDE Aile Eğitimi

  EVDE Aile Eğitimi

  24 gün əvvəl

  Ücretsiz olarak aile eğitimi almak isteyen öğretmen, veli, ebeveynleri eğitim & psikoloji kanalına bekliyorum. Psikolojik Danışman Aykut UZUNHANÇERLİ

 22. Akaayer_

  Akaayer_

  25 gün əvvəl

  kitabınızda geçen bölümleri kullanmışsınız :)

 23. Yasemin Huyuk

  Yasemin Huyuk

  27 gün əvvəl

  Yola çıkarsınız eksikliklerinizi yolda keşfedersiniz ve kendinizi yolda geliştirirsiniz..

 24. Şeyma Elis

  Şeyma Elis

  27 gün əvvəl

  Aslında değişmek değilde farkındalığa kavuşarak potansiyelini ortaya çıkarmak ❤️

 25. Emrah Kul

  Emrah Kul

  29 gün əvvəl

  Ben varsam herşey vardır.

 26. Betül B

  Betül B

  Ay əvvəl

  Çünkü hayat mücadele üzerine kurgulanmıştır. Dedi ve nokta

 27. Stay High

  Stay High

  Ay əvvəl

  Beyhan Budak der susarım yine çok güzel anlatmış.

 28. Yagmur Snk

  Yagmur Snk

  Ay əvvəl

  Sen değiş,dünyan değişsin.

 29. Eb B

  Eb B

  Ay əvvəl

  Değiş ve geliş! 🙋

 30. aynur şamcı

  aynur şamcı

  Ay əvvəl

  ''Neyse'' dediğinizde vurguladıklarınızın etkisi sıfırlanıyor.

 31. Melek

  Melek

  Ay əvvəl

  Ben o köprünün üstüne çıktım ve kendime söz veriyorum artık geriye dönüş yok !!!! 🦋 Adım Adım yüriyecem Tek başıma !!!!

 32. Mahmut

  Mahmut

  Ay əvvəl

  arkadaki vapuru izlemekten dinleyemedim

 33. Dimitrio Agiou

  Dimitrio Agiou

  Ay əvvəl

  Yunus Emre der ki: Seni deli eden şey sendedir sende.

 34. Yol ve kafile

  Yol ve kafile

  Ay əvvəl

  "Ben hiç bir şey yapmıyorum ki. Heykel taşın içinde saklı zaten .Ben sadece fazlalıkları atıyorum taşın üzerindeki.Fazlalıkları atınca taşın içindeki güzel heykel karşımıza çıkıyor."

 35. Ümmügülsüm Tanrıverdi

  Ümmügülsüm Tanrıverdi

  Ay əvvəl

  Harika bir konuşmaydı beyhan hocam teşekkürler 🤗🍃

 36. Tuna Alp Aydın

  Tuna Alp Aydın

  Ay əvvəl

  .

 37. Kerem Aslan

  Kerem Aslan

  Ay əvvəl

  Hayat mucadele uzerine kurgulanmistir... Uzun zamandan beridir gercek hayatin baslamak uzere oldugu izlenimine kapilmistim. Fakat her zaman yolumun uzerinde bir engel, oncelikle erisilmesi gereken bir sey, bitmesi gereken bir is, hizmet edilecek zaman odenecek bir borc oldu. Sonra hayat baslayacakti. Sonunda anladim ki bu engeller benim hayatimdi... Harekete gecmezseniz yapabilecek oldugunuz ama yapmadiklariniz altinda ezilirsiniz. Fakat yapamayacaginiz seylerin pesinde suruklenirken de ezilebilirsiniz. Burada kendini iyice taniyabilmenin onemi ortaya cikiyor. Gaza gelin ama gerektigi yerlerde. Hedeflerinizin pesinden kosun ama gercekten kosabileceginiz bir yol veya gercekci bir hedef ise. Butun omrunuz boyunca yanlis kulvarda kosarsaniz, elenmekle kalmaz tum omrunuzu bosa harcamis olursunuz. Bu dengeyi ayarlamak mesele aslinda harekete gecmekten cok...

 38. Mr Raven

  Mr Raven

  Ay əvvəl

  Demek ki insan LGBTQ ile değişmezmiş.

 39. Büş Ra

  Büş Ra

  Ay əvvəl

  Muhteşem

 40. Teko

  Teko

  Ay əvvəl

  @UCNQkmGtfW4e9ILjvK-_2u5Q/videos bu kanal MÜTHİŞ BİR BİLGİ KAYNAĞIDIR LÜTFEN BAŞTAN BAŞLAYARAK VİDEOLARINI SIRASIYLA İZLEYİN.. KANALDAKİ KONUŞMACI (MEHMET NEHİR) KİMDİR NE SÖYLÜYOR NE ANLATMAK İSTİYOR ?LÜTFEN DİKKATE ALIP DEĞERLİ VAKTİNİZDEN BİRAZ AYIRIP DİNLEYİN.. BOŞ MU DEĞİL Mİ KENDİNİZ KANAAT OLUŞTURUN.. BİİZNİLLAH BAŞARILI OLACAKTIR İNŞALLAH.. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN..

 41. İbrahim Akbaş

  İbrahim Akbaş

  Ay əvvəl

  Başarılı👍🏻

 42. Pabg Chicken Dinner

  Pabg Chicken Dinner

  Ay əvvəl

  👍👍👍

 43. Hülya ilkay

  Hülya ilkay

  Ay əvvəl

  Tek kelime ile MUHTEŞEM

 44. Adile Seval Demirkapi

  Adile Seval Demirkapi

  Ay əvvəl

  Deyismek istiyorum ama basaramiyorum artık herşeyden sıkıldım bu yüzden de hep baş ağrısı çekiyorum

 45. Sanem su Karabal

  Sanem su Karabal

  Ay əvvəl

  İnsan yaşamı boyunca değişimle yeniden yine yenileniyor olabilmesi mücadelenin en muazzam mükafatı olmalı en keyifli halı ödülü vs ..olgunlukta buyrun!?..demenin naifligiyle başlar bence,az çok psikoloji okudum yaşam ve hayat arasında farkın inceligiyle bir konudan özellikle bahsedilmesini isterim naçizane,pek bir eski Türkçe oldu yanlis anlamayın ;) eski derken eskimeyen Türkçemiz mi demeliyim...insan yalnızca çocukluk yıllarından başlayarak öğrenilmiş kazanılmış davranışlarının yanı sıra (hobi fobi gaye ve anlam ) dış çevreden yakın /uzak mühim değil aldığı uyarıcı rahatsız edici tepki niteliğindeki davranışlara yine verdiği tepkisel davranışların ne kadar ve ne ölçüde yaptırımı olabilir ki bir süre sonra farkındalık yaratıyor olması kişinin sağlık sürecini ne denli etkileyebilir sorusunu sormak istiyorum hala dahi devam etme olasiligini düşünerek ...insan sosyal bir canlı sosyo-kulturel toplumun bir parçası olarak en iyi aracın iletişim olduğuna inanıyorum yapıcı ve çözüm odaklı bakış acimla ...bu yüzden ilgi ve merakla dinlemek isterim ...daha başka sorularımda var aslında davranış bilimleri insanı n anahtarı olmalı sifresi olmamalı ki bilim insanlarına Hasret kalmadan mücadeleyi de yaşamın bir parçası olarak kabul edip sadece iyi ve verimli sohbetlerimizde kendimizi dinlendirelim.. olgunluk dünyamız icin ...surc-i lisan ettiysem yanlış anlamayın..saygimlarimla

 46. GHH Hlm

  GHH Hlm

  2 ay əvvəl

  Beyhan hocayı görünce sanki TEDx-e akrabam çıkmış gibi sevindim

 47. Belçika Kurdu TV

  Belçika Kurdu TV

  2 ay əvvəl

  2 adım ileri 1 adım geri olay aynen böyle

 48. Sultan Yıldırım

  Sultan Yıldırım

  2 ay əvvəl

  Cadıların ana kraliçesinin yerini bilebilecek bir kişi daha 😆

 49. Seyidhan Bingül

  Seyidhan Bingül

  2 ay əvvəl

  3:16 yahu buna nasıl kimse gülmedi cildiricam !!!

 50. GUNEL GURBANOVA

  GUNEL GURBANOVA

  2 ay əvvəl

  Teşekkürler Hocam.Siz Allahın lütfusunuz cidden) Ne zaman neye ihtiyacım olsa tesadüfen hocamın bir videosunu açarım ve söyledikleri bendeki eksikliklrri şak diye yerine oturdur.Sizi Seviyorum💙

 51. GUNEL GURBANOVA

  GUNEL GURBANOVA

  2 ay əvvəl

  Videoda kendimi gördüm duydum.Hocanın dediyi o Power Pointin fontlarıyla oynayan,küçük detallarda zaman, enerji tükederek zamanını harcamak((((Mükemmelliyetçi karakterliyim, ama her alanda.Bu beni çok üzüyor

 52. Ksksjdkdn Jjg

  Ksksjdkdn Jjg

  2 ay əvvəl

  Abi çok iyisin...keşke benim psikoloğum olsan :)))

 53. Bayss se

  Bayss se

  2 ay əvvəl

  Beyhan bey benim en zorlandığım konu her kezin eşit olmasını istiyorum. Mesela ben bir hata yaptığım zaman kızıyorlar ama benimle aynı konumdaki kişi aynı hataya düştüğünde kimse ona kızmıyor ve ben buna çok kızıyorum. Hep soruyorum NEDEN? Lütfen bununla ilgili bir video çekermisiniz

  • Bayss se

   Bayss se

   Ay əvvəl

   @SauranableAHMAK sıkıyorsa gel yap. Her şeyi bu şekilde kıyaslayamazsın yanlışım varsada bu seni ilgilendirmez benim rezilliğim bana. Hadi şimdi defol git.

  • Sauranable

   Sauranable

   2 ay əvvəl

   @Bayss se Öncelikle bu yazdıklarınla kendini daha da rezil duruma sokuyorsun, senin kötülüğün için bir şey söylemiyorum ama şöyle bir şey var o da şu, rezil oluyorsun hata yaptığın için değil hatanı DÜZELTMEYE çalışan birisine karşı *saldırgan* tutum sergilediğin için ve hata da hata olsa yani bu yaptıkların resmen türkçeye tecavüz. 1-rezil oluyorum öğle mi - öğle ne alaka ÖYLE olacak 2-Ayrıca bunu engellemenizede ihtiyacım - engellemenize de olacak de ayrı burada 3-aldığı bilgiyi hatırlayamayabiliyor, güzel kardeşim sen 1+1=3 diyen birisine *amaan boşver eskiden aldığı bilgiyi hatırlayamayabiliyor* mu diyorsun? Seninle daha fazla tartışmayacağım, anasını sikmişsin türkçenin aynısı anana yapılsa hoşuna gider mi bir de böyle bak olaya...

  • Bayss se

   Bayss se

   2 ay əvvəl

   @Sauranable Ne yani klavyeden dolayı bir iki hatadan rezil oluyorum öğle mi? Ben hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım. Ayrıca bunu engellemenizede ihtiyacım yok. Ben zaten ihtiyacım olanı yazmışım gerisininde benim için bir önemi yok. Türkçemde bir sorun varsa da ki insanlar yıllar önce aldığı bilgiyi hatırlayamayabiliyor. Eminim artık yanlışını anlamışsındır.

  • Sauranable

   Sauranable

   2 ay əvvəl

   @Bayss se amacım kişisel egomu tatmim etmek değil, senin rezil olmanı engellemek ayrıca neymiş o hatam?

  • Bayss se

   Bayss se

   2 ay əvvəl

   @Sauranable ilk önce kendi hatanı düzelt bay çok bilmiş.

 54. mühendis1kadın

  mühendis1kadın

  2 ay əvvəl

  Gerçekten ya böyle oldu geçmişte tamam işte başardım demedim oluverdi oldu yani şimdi olmama sebebi ne

 55. Noursel Kavak

  Noursel Kavak

  2 ay əvvəl

  Izzet güllü izleyin cok faydasi oluyor Adam bulmus cözümü

 56. Fatma Gül Kıraç

  Fatma Gül Kıraç

  2 ay əvvəl

  Videonun sonuna doğru "evet değişmeyi istiyorum, bunun gibi insanlara yol gösteren konuşmaları dinleyince içimdeki değişmek isteyen o gücü görüyorum ama bu çok kısa sürüyor diye düşünüyordum." Ve Beyhan hocam onun da cevabını veriyor: 72 saat içinde harekete geç diyerek.Umarım yapabilirim.Benim sorunum değişmek için her şeyin mükemmel olmasını ve kendimi tamamen hazır hissetmeyi beklemek. Ömrümün sonunda yapabilecek gücüm vardı ama yapamadım diyerek hayıflanmak istemiyorum

  • Fatma Gül Kıraç

   Fatma Gül Kıraç

   2 ay əvvəl

   Elbette Beyhan hocama ve bize bu konuşmayı ulaştıran kişilere teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum.Yanıtımda içimi döktüm biraz.Kendi kendime söyleyince çabuk unutuyorum. Buraya kanıt bırakmak istedim sanırım 😅

 57. Eylüls

  Eylüls

  2 ay əvvəl

  Harikasınız harika 💙🌷 başa dönüp dönüp seyretmek gerek. Mesajlar o kadar kıymetli ki.

 58. Nurseda Yanikoglu

  Nurseda Yanikoglu

  2 ay əvvəl

  Beyhan hocam bir videosunda kendine haftanın belli Zaman’larında ayırdığı bir kısmından bahsetmişti bende size ayırıyorum bu vaktimi hocam sizi dinlemek aşırı keyif veriyor bana

 59. Yazar Aley

  Yazar Aley

  2 ay əvvəl

  Düşündüm de 35 yaşında ne büyük şeyler başardınız. Dolu dolu yaşamanın örneğisiniz sanki. İlham ve örnek aldım. Sağ olun, var olun. ❤

 60. 4Justiceful

  4Justiceful

  2 ay əvvəl

  Beyhan Hocaaaaam❤️

 61. yorumcu

  yorumcu

  2 ay əvvəl

  İstenen değil isteyen olmak istiyorum

 62. Leyla Sahin

  Leyla Sahin

  2 ay əvvəl

  💐

 63. Derya Çavuş

  Derya Çavuş

  2 ay əvvəl

  Köprü var mı gerçekten

 64. Menta'Lee

  Menta'Lee

  3 ay əvvəl

  Hello ! It would be very interesting to have english subtitles if it's possible for you ! Thank you !

 65. Eda Nar

  Eda Nar

  3 ay əvvəl

  Psikolog İzzet Güllü yü tavsiye ederim herkese!!! Kesin çözüm!!!

  • Yol ve kafile

   Yol ve kafile

   Ay əvvəl

   Diğer psikologları napalım ?

 66. Celal Civan

  Celal Civan

  3 ay əvvəl

  Bu konuşma için para ödememşlerdir umarım😊

 67. mehtap kalınbacak

  mehtap kalınbacak

  3 ay əvvəl

  👏👏👏👏👍

 68. Müjgan Baker

  Müjgan Baker

  3 ay əvvəl

  İnsan ancak ve ancak kendisi isterse değişebilir başka türlüsünü mümkün değil kend istemediği sürece hiç kimse hiçbirşey ona ulaşamaz. 🍀☘️🍀☘️🍀☘️🍁🌴🌻🌴🍁

 69. Fazilet Çekdemir

  Fazilet Çekdemir

  3 ay əvvəl

  Tekrar dinle (kendime not)

 70. Fazilet Çekdemir

  Fazilet Çekdemir

  3 ay əvvəl

  Çok güzeldi. Tebrikler, teşekkürler. Allah hayırlı yollar, kapılar açsın.

 71. Kerem Çalgan

  Kerem Çalgan

  3 ay əvvəl

  İnsan İzset Güllüyü izleyince değişir tek çare bunlara aldanmayın arkadaşlar

 72. Songül Taştekin

  Songül Taştekin

  3 ay əvvəl

  Hedefe küçük adımlarla başlamak 2 ileri 1 geri insan doğasında olduhunu bilmek ilerlemesen bile o aciz kendinden bıkmış ve isyan etmiş oldugun yere dönmemek

 73. Songül Taştekin

  Songül Taştekin

  3 ay əvvəl

  Anlattığı en iyi şey beni harekete geçirecek müthiş cümleleri oldu 👏👏 Bence baya iyi 👍

 74. Fevzi Can

  Fevzi Can

  3 ay əvvəl

  Fazlalıklarından kurtul !

 75. Yeter Demir

  Yeter Demir

  3 ay əvvəl

  0

 76. funny Animals World

  funny Animals World

  3 ay əvvəl

  Arkadaşlar merhaba kanalı yeni açtım abone olarak destek olursanız çok sevinirim bu ara atamadım ama düzenli olarak. Vİdeo atıyorum. Çok teşekkür ederim şimdiden 🙏🏻🙏🏻🙏🏻☺️☺️

 77. Nehir Yılmaz

  Nehir Yılmaz

  3 ay əvvəl

  Çok fazla konuşuyorum sürekli ben daklı biryim ne dersem o olsun istiyorum nasıl değişicem

 78. Taner Madsar

  Taner Madsar

  3 ay əvvəl

  hep bu ses tonunu kime ait diye merak ederdim.. hocam ağlayabilirmiyim :)

 79. İbrahim hakkı

  İbrahim hakkı

  3 ay əvvəl

  15:40 Hayatımın özeti. Bi türlü tam üstesinden gelemedim...

 80. pof pof

  pof pof

  3 ay əvvəl

  {11:35 ...}

  • pof pof

   pof pof

   3 ay əvvəl

   17:38 ...

  • pof pof

   pof pof

   3 ay əvvəl

   14:49

  • pof pof

   pof pof

   3 ay əvvəl

   13:15 ...

  • pof pof

   pof pof

   3 ay əvvəl

   🧠

 81. Dylan Edistein

  Dylan Edistein

  3 ay əvvəl

  Molalar verebilirsin yeter ki pes etme.

 82. Hermann Meyer

  Hermann Meyer

  3 ay əvvəl

  aga espirilere gülseydiniz keşke

 83. Sufle Adım

  Sufle Adım

  3 ay əvvəl

  Harbi çok iyi ya👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 bi kararsızlık bi bekleme anı yaşıyorum bu videoda tam zamanında yani... zihininize ağzınıza sağlık hicam...🙏

 84. Bahar Mersinli Kahraman

  Bahar Mersinli Kahraman

  3 ay əvvəl

  👏👏👏👏

 85. YAZIK KAFANA

  YAZIK KAFANA

  3 ay əvvəl

  Gamzeli Güzel kalpli insan 😘😘😊🙏🙏🙏

 86. Fatih Durmazer

  Fatih Durmazer

  3 ay əvvəl

  ,

 87. Eren Özen

  Eren Özen

  3 ay əvvəl

  Yahu Beyhan Hocam Otm'de anlattıklarını bir de tedx'de anlatayım demiş sdfjkdsk

 88. OSMAN SARIKAYA

  OSMAN SARIKAYA

  3 ay əvvəl

  Şu anda bu yazıyı okuyan her kişiye İzzet GÜLLÜ videolarını izlemesini ve farkı görmesini tavsiye ediyorum

 89. Telifsiz Müzik Platformu

  Telifsiz Müzik Platformu

  3 ay əvvəl

  Tam Bir şarlatan bunu finleyeceğinize İzzet Güllü Hoca’yı dinleyin 30.000 in üzerinde seans yapmış hem fesefeci hem psikolog

 90. Mahir Yürek

  Mahir Yürek

  4 ay əvvəl

  İZZET GÜLLÜ İZLEYİN ARADAKİ FARIK GÖRÜN

 91. Ghost Rider

  Ghost Rider

  4 ay əvvəl

  Mükemmel👍👍👍

 92. Nazım Erman Perk

  Nazım Erman Perk

  4 ay əvvəl

  Ne güzel anlatmış hocam. Kaçırmışım buradayken . İnsan yüzleşirse ve adım atmaya başlarsa herşey teker teker gelişiyor ve başarılıyor.

 93. It’s B

  It’s B

  4 ay əvvəl

  Hocam çok mu heyecanlısınız bir odaklanma problemi sezdim konuşmada çok dağınık geldi örnekleme çok vurgular az . Sahne fobisi mi yoksa :) Ben geçmişte hep tesadüfen başarılı olmuşum . Çünkü çalışıp da düşük almaktan çok korkarım o yüzden son 1 haffta bakarım büyük sınavlara. Genelde bildiklerim çıkar ama yine yapamam çünkü Attention disorder var :D

 94. Benim Sınavım

  Benim Sınavım

  4 ay əvvəl

  Kahkaha attım 😂 Allah razı olsun. Kim bu yakışıklı/at hırsızı? İzmirliyim ama Ankara' yı özlüyorum.

 95. kübra polat

  kübra polat

  4 ay əvvəl

  Beni tanımıyor ama kafamin içindekilerini okuyor

 96. Büşra Tek

  Büşra Tek

  4 ay əvvəl

  "Ama bu insanın doğası ; iki adım ileri gidersin bir adım geri. Bu sana özel değil, senin başarısız olduğunu söylemiyor. Sadece insanın doğası. İnsanın hem acziyeti hem gücü.. Eğer ki böyle zamanlarda bırakmazsan, yorulduğun zaman vazgeçmek yerine dinlenirsen bu yol devam eder." 🌿

 97. Oguzhan Altay

  Oguzhan Altay

  4 ay əvvəl

  TED'in yabancı muadillerini dinledikten sonra konuşmacılar arasındaki nitelik farkı o kadar bariz ki

 98. lafügûzaf

  lafügûzaf

  4 ay əvvəl

  bu videoya girerek benim gibi değişmek isteyen insanların olduğunu görmek, ne güzel.

 99. mehtap bayçöl

  mehtap bayçöl

  4 ay əvvəl

  Yine güzel konuştu 👏 hayatında başarmak istediklerini küçük adımlarla başlıcaksın, ayrıntıyla boğuşmucaksın

 100. mehtap bayçöl

  mehtap bayçöl

  4 ay əvvəl

  9:35 😂😂 at hırsızı

İrəli