Kahve Falı Nasıl Bakılır? | Oytun Erbaş | TEDxCamlikBlv

Oytun Erbaş Tıp Doktorluğu Bilgilerini Dahi Beyniyle Harmanlayıp Bizlere Kahve Falına Nasıl Farklı Bakış Açısı Getirilir'i Anlatıyor.
Oytun Erbaş 1978 yılında Ödemiş’te dünyaya gelmiştir. Üniversiteye kadar olan eğitimini Ödemiş’te alan Erbaş, daha sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır.
2001 yılında dönem ikincisi olarak üniversite hayatını tamamlamış, bu süre zarfında TUS’ta 7 kez derece yaparak ilk 10’a girmeye hak kazanmıştır. İlaç AR-GE çalışmaları, sinirbilim ve fizyoloji gibi alanlarda dersler vermekle birlikte başta Ege Üniversitesi olmak üzere birçok üniversitede öğretim üyeliği yapmıştır.
ABD Illinois eyaletinde “Experimental Medicine” ve Gebze-Kocaeli Tübitak Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde “Deneysel Tıp” ilaç AR-GE laboratuvarlarının kurucusudur.
Birçok uluslararası dergide 100’den fazla bilimsel makalesi yayınlanmıştır. Yaptığı deneysel çalışmalar sonucu 2013 yılında Uluslararası Otolojik Cerrahi Derneği’nden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları dalında ‘‘Politzer Ödülü’’ ve Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Derneği’nden ‘‘Jacques Duparc Ödülü’’ kazanmıştır.
Doç. Dr. Oytun Erbaş İstanbul Bilim Üniversitesi’nde görev almakta ve İstanbul Florence Nightingale hastanelerinde AR-GE koordinatörlüğü yapmaktadır.
Oytun Erbaş, 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden dönem ikincisi olarak mezun olmuştur. TUS’ta 7 kez derece (ilk 10) yapmıştır. Esas deneyim alanı ilaç AR-GE çalışmaları olan Erbaş, sinirbilim, biyolojik psikoloji, fizyoloji ve fizyopatoloji dersleri vermektedir. Çok iyi derecede ingilizce bilmektedir. Bekardır.
Halen Fizyoloji Bilim Dalında Doçent Doktor olarak farklı üniversitelerde öğretim üyeliği yapmaktadır.
Amerika Birleşik Devletleri Illinois eyaletindeki “Experimental Medicine” ve Gebze-Kocaeli & Tübitak Teknoloji Geliştirme bölgesindeki “Deneysel Tıp” İlaç ARGE Laboratuvarlarının kurucusudur.
Yaptığı deneysel çalışmalarla, Uluslararası Otolojik Cerrahi Derneği’nden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları dalında ‘‘Politzer Ödülü’’(2013) ve Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Derneği’nden ‘‘Jacques Duparc Ödülü’’(2013) almıştır. Ayrıca ulusal kongrelerden onlarca en iyi proje ve en iyi sözlü bildiri ödülleri kazanmıştır. Uluslararası indesklerde (SCI ve SCI-E) dizinlenen dergilerde 100’den fazla bilimsel makalesi yayınlanmıştır.
Ayrıca, Istanbul Bilim University Florence Nightingale Journal of Medicine ve Istanbul Bilim University Florence Nightingale Journal of Transplantation dergilerinin yayın sekreterliği ve yayın editörlüğü görevini yürütmektedir.
Çalışma alanları inflamasyon ve psikiyatrik ilişkiler, oksitosin etkileri, epilepsi mekanizmaları ve tedavisi, nörogelişimsel bozukluklar (otizm) ve tedavisi, diyabetik nöropatide nöroprotektif ilaç denemeleridir. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at www.ted.com/tedx

Şərh 

 1. Gulbahor Hojayeva

  Gulbahor Hojayeva

  2 saat əvvəl

  Platizmadaki çizgiler artık çok telefon oynamaktan oluşuyor bence

 2. gündüz gün

  gündüz gün

  2 gün əvvəl

  Bravo sana can helal valla mükemmel anlatım olmuş. 🤗🤗

 3. Fatih Mert

  Fatih Mert

  3 gün əvvəl

  Sol.kulaklik ses yok

 4. Zinnet Işık

  Zinnet Işık

  5 gün əvvəl

  Çok güzel ya

 5. Emel Efsa

  Emel Efsa

  6 gün əvvəl

  Muhteşem ya. Peki gerçekten inanan sağlıkçılar var mıymış ya. 😀😀😀

 6. Moonlight

  Moonlight

  8 gün əvvəl

  "Başarı" bir Ağrıdır! Nerde olduğunu siz biliyorsunuz 😄

 7. Paragrafta Hız. Com

  Paragrafta Hız. Com

  9 gün əvvəl

  KOLAY AMA ETKİLİ ANLATIMA ESKİLER SEHLİ MÜMTENİ DEMİŞ. BU ADAM TAM BİR SEHLİ MÜMTENİ. KERAMET ANLATIMINDA

 8. Yaşar Can

  Yaşar Can

  9 gün əvvəl

  ses gelmeyen tek benmiyim

 9. duru berra Yurt

  duru berra Yurt

  12 gün əvvəl

  2. Parmak uzun

 10. Sevim Tekin

  Sevim Tekin

  18 gün əvvəl

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 11. Doe Allwayssmile

  Doe Allwayssmile

  18 gün əvvəl

  Yüzü utanınca kızaran bir arkadaşım vardı, tek ayak üstünde çok yalan söylerdi.

 12. altın yumurtlayan inek

  altın yumurtlayan inek

  20 gün əvvəl

  millet ben o kısa boylu şişman arkadaşım...20tlye sahne alıyoruuuum!!!

 13. Ali Özdemir

  Ali Özdemir

  20 gün əvvəl

  25 yılda yazdığım 60 kitap burada. aliozdemir net

 14. yüksel çetin

  yüksel çetin

  21 gün əvvəl

  makinistttttt ses yok sessss

 15. Emine Tutumlu

  Emine Tutumlu

  21 gün əvvəl

  başarilarımla eksilerden inşallah buralara kadar geleceyim günlerde gelecek bu yazıyı not edin inş bende o heyecanı yaşamak istiyorum ben Mehmet Tutumlu hayatta her şeyini kaybetmiş bir insanım 1 şey hariç

 16. Ömer Demir

  Ömer Demir

  22 gün əvvəl

  Sonu müthiş sjsjjssns

 17. Şirin İnan Sulu

  Şirin İnan Sulu

  23 gün əvvəl

  Muhteşem konuşma 👏👏👏

 18. Canan Alara Salihoglu

  Canan Alara Salihoglu

  23 gün əvvəl

  👍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

 19. Kübra İbrahimbaş

  Kübra İbrahimbaş

  25 gün əvvəl

  Benimde kaşlarım döküldü gittim haşimato TÖVBE ESTAĞFURULLAH

 20. Hüseyin Bilgin

  Hüseyin Bilgin

  26 gün əvvəl

  „TÜM KAMUOYU BEKLiYORUZ!KATiL HIRSIZ FASiST DiKTATÖR;SELAHATTiN DEMiRTAS AIHM.KARARI BENi BAGLAMAZ DEMiS;DOGRUDUR!SENi iNSANLIK,HALK,TOPLUM BAGLAMAZ;SENi CALIP,CIRPMAK,HIRSIZLIK,KATiLLiK,MAFYA,HAYDUTLUK,TARAFGiRLiK,ADAM KAYIRMACILIK,MAFYA,CETECiLiK,KUTUPLASTIRICILIK,DiN TÜCCARLIGI,KAMU,DEVLET KAYNAKLARiNIN,YANDAS MÜTEHHATLERE,YANDAS MEDYAYA ,HANEDANLIGA ,YENi OSMANLICILIK,YENi iTAATCILIK,TARiKATLAR,SEYHLER,CEMAATLAR,MÜRiDLER,SAVAS,iSGAL,iNSANLIK SUCLARI,HALK KATLiAMLARI,GEMiCiKLER,YATLAR,BANKALARIN iCiNi BOSALTMAK,TUNUSA,5.MiLYAR HiBE YARDIM,IRAK‘A 5.MiLYAR HiBE YARDiM HALKIN ,KAMU KAYNAKLARININ CARCUR EDiLMESi,ÜLKENiN KATAR,KATAR SATILMASI ,TAM BiR FASiSTCE SOYGUN DÜZENi SENi BAGLAR;SENi HAK ,HUKUK,ADALET SENi BAGLAMAZ;SENi KHK(KANUNSUZ, HUKUKSUZ,KEYFi)ANAYASOSUZ,BABAYASOSUZ,MEVZUATSIZ,KANUNSUZ EMiRLER SENi BAGLAR;SELAHATTiN DEMiRTAS‘IN HAKKI,HUKUKU,SELAHATTiN‘E YAPTIGINIZ,4.YILLIK AiLESiNE,COCUKLARiNA,ANNESiNE,BABASINA,HALKiNA,MÜCADELESiNE YAPTIGINIZ ZULM SENi BAGLAMAZ!KISACASI SENi KOLTUK,DESPOTLUK,HIRSIZLiK,KATiLLiK,FAiST CELLATLIK,DiKTATÖRLÜK,FASiST TERÖRiSTLiK SENi BAGLAR!ELBET HALK ÖZDEYiSiNDE SÖYLENDiGi GiBi ;SENi YOBAZ,ZORBA,CAGDISi GERiCi SENi;“GÜN GELECEK!DEVRAN DÖNECEK!ZALiMLER,KATiLLER,DESPOT FASiST DiKTATÖRLER HALKA HESAP VERECEK!!!SiMDi „SELAHATTiN DEMiRTAS BIRAKILACAK!!!“DiYEN SAGDUYULU SESE BiRAZDAN KULAK VERELiM!!!SELAM VE SAYGiYLA KAMUOYUNA DUYURULUR!!!MUTLAKA KAZANACAGIZ!!!✌️✌️✌️✌️✌️BiR VATANDAS

 21. Tacide Güner

  Tacide Güner

  29 gün əvvəl

  Bunun gibi 'insanlar' popüler kültür modasını fırsat bilip ünlü oldular ya, Bravo TR zeka seviyesine. Gerçi er geç foyaları ortaya çıkıyor nasıl olsa. Yine de cümle alemin seviyesini şakınlıkla izliyorum doğrusu.

 22. Reyhan Kesgin

  Reyhan Kesgin

  29 gün əvvəl

  😄🙃🤩😍😗😘🤫

 23. Tue Kediy

  Tue Kediy

  Ay əvvəl

  bahahahhahahahahahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 24. Bilal Ünüvar

  Bilal Ünüvar

  Ay əvvəl

  14:05

 25. Nord Stage

  Nord Stage

  Ay əvvəl

  Pandeminin ilk gunleri “tuzlu suyla agzi burnu calkalayin bir sey olmaz” diyip kendini bitirmeyecektin Oytun.

 26. Bus Bus

  Bus Bus

  Ay əvvəl

  Bu zamana kadar izlediğim en iyi tedx konuşmasıydı gerçekten tebrik ediyorum. Hem bilgilendim hem eğlendim. Umarım devamı gelir. 👍

 27. ARJEN

  ARJEN

  Ay əvvəl

  Öğretirken güldüren Adam.

 28. A. Dmr

  A. Dmr

  Ay əvvəl

  Ya alerji gerçekten dogru🤣🤣

 29. Veysel Demir

  Veysel Demir

  Ay əvvəl

  Gülmekten altıma siçtim

 30. Figen Adalı

  Figen Adalı

  Ay əvvəl

  Bahsettiğiniz telkin uyguladığınız program hangisi acaba? Veya bilen var mı acaba.

 31. Tuna Alp Aydın

  Tuna Alp Aydın

  Ay əvvəl

  .

 32. sss aa

  sss aa

  Ay əvvəl

  Süper ritim Süper ritim Süper ritim

 33. Nizamettin Ölmez

  Nizamettin Ölmez

  Ay əvvəl

  lan benim 2. parmak ve 4.parmak eşit ne oluyorum ben şimdiyaaa....... oytun erbaştan her falcıya lazım.

 34. Beril Sevik

  Beril Sevik

  Ay əvvəl

  sondaki kadın oğluna dönüp gör bak gör demediyse...

 35. Serkan Deniz

  Serkan Deniz

  Ay əvvəl

  Türklere Corona bulaşmaz DNA mıza uymuyor diye ZIRVALAYAN bu deyilmiydi....

 36. levent baran

  levent baran

  Ay əvvəl

  Stand up çı Dr Oytun bey Türklere korona virüsünün zararı olmayacak demişti.Vefat sayısı 8 ayda toplam 12085 oldu .Pkk terörü dolaysıyla 28 yılda 35.350 kişi hayatını kaybettiğini düşünürsek korona dan ölen sayı PKK dan ölen sayısına oranla %34 ü .TEDx bu işten ne kazandı bilmiyorum :).Ama bildiğim tek şey Türkiye' de NE ANLATTIĞIN DEĞİL ! NASIL ANLATTIĞIN ÖNEMLİ ! millet koyun gibi izliyor :)

 37. Sultan Sahinoglu

  Sultan Sahinoglu

  2 ay əvvəl

  3 4 ay

 38. Sultan Sahinoglu

  Sultan Sahinoglu

  2 ay əvvəl

  birinde yine hasan emmi ya ayaklarim çok kaşiniyor niççem dedi babam da hasan git kina al birazda tuz koy hasan kinayi sadece ayağina deyil dizine kadar surmuş sabahleyin irmağa girip ayaklarini yikayip birde ne gorsun kirmizi çorap giymiş gibi babamin yanina gelip ya emmi bunlari çok yikadim çikaramadim babam dedi 3 4 surer çikmasi ben sana dizine kadar mi sur dedim be hasan.

 39. Sultan Sahinoglu

  Sultan Sahinoglu

  2 ay əvvəl

  bu kara biber tavsiyenize benzer benim babamda yaninda çalişan işçisine isirgan tafsiyesi ismi hasan bir genç babama emmi ya şu kara kizi bana verirmisin babam da dediki veririm bir şartla isirganlar adam boyu arkasinda da tere ekildi hasan gomleyini pantolonunu çikarip isirganlarin içinden geçip bir demet tere getirirsen sana kara kizi veririm dedi hasan rere getirmeye girdi isirganlarin içine gerçektende tere getirdi amaaaa hasan yere serildi allahtan ki evimiz irmağin yakinindaydi babam hemen suya atla hasan .

 40. Sultan Sahinoglu

  Sultan Sahinoglu

  2 ay əvvəl

  doktor bey doktor olmasaydiniz bile bu espirilerinizle belki daha çok para kazanirdiniz.

 41. Sükran Saraç

  Sükran Saraç

  2 ay əvvəl

  Allah razı olsun Çok faydalı oldu hem de neşelendir di

 42. Sena Onur

  Sena Onur

  2 ay əvvəl

  Denizlili misiin sen

  • Sena Onur

   Sena Onur

   2 ay əvvəl

   Argede bilmeyoo serinhisarlı mısın seeen

 43. Tayfun Akif

  Tayfun Akif

  2 ay əvvəl

  Oytun abinin okumadığı kitap kaldımı acaba🤔🤔

 44. Tayfun Akif

  Tayfun Akif

  2 ay əvvəl

  Slm bence sadece türkiyede değil dünyada 10 numara izlemeye doymuyorum maşallah Allah nazardan saklasın oytun abimizi

 45. Damira Mambetova

  Damira Mambetova

  2 ay əvvəl

  İzlemekten kendimi alamadım ya 😍

 46. Müjgan Baker

  Müjgan Baker

  2 ay əvvəl

  Teşekkürler sevgileeeer 🍄🦋🏠🦋🏠🍄🏠🦋🏠🍄🏠🦋🏠🍄🏠🦋🏠🍄🏠🦋🏠🍄🏠🦋🏠🍄🏠🦋🏠🍄🏠🦋🏠🍄🏠🦋🏠🍄🏠🍄🍄🍄🍄

 47. tolga tarkan ölmez

  tolga tarkan ölmez

  2 ay əvvəl

  Bastan sona salliyor, anlattiklari dogru degil.

 48. S A

  S A

  2 ay əvvəl

  👏

 49. Zeynep Moran

  Zeynep Moran

  2 ay əvvəl

  Böyle insanlara çok fazla ihtiyaç var...👏👏👏mükemmel..

 50. Elişi Günlüğü

  Elişi Günlüğü

  2 ay əvvəl

  TEDx Talks emegıne saglık son vıdeoma beklerım buyur gel

 51. yakışıklı slenderman

  yakışıklı slenderman

  2 ay əvvəl

  Denizli lilimisiniz hocam.

 52. İrem irem

  İrem irem

  2 ay əvvəl

  Corona da öyle bir salladı ki şimdi bu anlatıklarida hepsi sallama yapıyor gibi geliyor.

 53. Zeynep Doğan

  Zeynep Doğan

  2 ay əvvəl

  Bu adam covit 19 için maske takmaya gerek yok diyen adam değil mi ya

 54. Batuhan KORKMAZ

  Batuhan KORKMAZ

  2 ay əvvəl

  😂

 55. Mathilda & Kaktüs

  Mathilda & Kaktüs

  2 ay əvvəl

  Artık fal bakabilirim sağ olun Oytun hocam :)) izlediğim en eğlenceli ted konuşması

 56. Kcr09

  Kcr09

  2 ay əvvəl

  Bu adam mukemmel daha cok cikarin bi suru videosu olsun

 57. Emine Şeker

  Emine Şeker

  3 ay əvvəl

  olunsun bakalım hayrannn

 58. Akif Çakır

  Akif Çakır

  3 ay əvvəl

  1.75 e al 10/10 stand up, yarıldım ya xD

 59. Aziza Gofurova

  Aziza Gofurova

  3 ay əvvəl

  Nedense videoyu izlerken sol kulaklik calismiyor , bi an kulakliklar blzuldu sandim ve uzuldum😅😅

  • Crescent Star

   Crescent Star

   2 ay əvvəl

   Ben farketmedim..sol kulağım duymuyor zaten 😉😁

 60. Necmettin Kay

  Necmettin Kay

  3 ay əvvəl

  İyiki varsınız

 61. Study English

  Study English

  3 ay əvvəl

  Kısa boylu şişmandan kötülük gelmez hahahaha

 62. Şahruh Mirza

  Şahruh Mirza

  3 ay əvvəl

  Kulaklık bozuldu sandım..

  • Behzat Bozcan

   Behzat Bozcan

   2 ay əvvəl

   ses niye gelmiyo ki

 63. onur köroğlu

  onur köroğlu

  3 ay əvvəl

  Harika bir sohbetti, işinize oldugu gibi, kelimelere ve sohbet etmeye de son derece hakimsiniz.

 64. FUSUN SUNGUR

  FUSUN SUNGUR

  3 ay əvvəl

  Hayranınizim epeydir

 65. FUSUN SUNGUR

  FUSUN SUNGUR

  3 ay əvvəl

  Oytun hocam bayildimm 😊

 66. Aslıhan Kara

  Aslıhan Kara

  3 ay əvvəl

  Sizi seviyorum hocam 🤗❤

 67. Rexapin

  Rexapin

  3 ay əvvəl

  Oytun hocanın hayranı olmanız için sadece bir videosuna denk gelmeniz yeterlidir.

 68. burak 0

  burak 0

  3 ay əvvəl

  Gerçek mucize doktor

 69. seda ugr

  seda ugr

  3 ay əvvəl

  Harikasınız hocam 🙏

 70. Karbon Team

  Karbon Team

  3 ay əvvəl

  Cem yılmaz bile bukadar gulmemistim. Bir bilgi bukadar güzel anlatilir

 71. Esma Candan

  Esma Candan

  3 ay əvvəl

  Sakal kıran a çözüm varmı acaba oğlum da var 1 senedir geçmedi

 72. Büşra Erdem

  Büşra Erdem

  3 ay əvvəl

  Keşke İngilizce altyazı olsaydı

 73. Seda Akyol Kahraman

  Seda Akyol Kahraman

  3 ay əvvəl

  Bir inglizce alt yazıya çeviren olsa ne kadar güzel olur. Dünya duysun şu başarılı insanlarımızı

 74. Erdoğan genowan

  Erdoğan genowan

  3 ay əvvəl

  bazıları hakaten ne guzel sallıyor salladıkça ya uyuruz yada güleriz biz böyleyiz yalan olduğunu bile bile inanmak isteriz

 75. Reyhan Özgüven

  Reyhan Özgüven

  3 ay əvvəl

  Ülkemizde ne değerler var ya maşallah...kendimize özel bize özel bu toprakların bagrindan

 76. Kamuran Selimtaş

  Kamuran Selimtaş

  3 ay əvvəl

  Cok guzel olmus hocam agzina saglik. Devamini. Bekliyoz

 77. gülbiye yıldırım

  gülbiye yıldırım

  3 ay əvvəl

  Oytun bey cook iyisin senin gbilere ihtiyacimiz var anlatimin cook iyi geliyor

 78. Ayşe Demir

  Ayşe Demir

  3 ay əvvəl

  Harika ya😂

 79. Menager

  Menager

  4 ay əvvəl

  dayı Korona Türklere bi şey etmezdi hani genetikti,granüllü endoplazmik retikulumdu, yırtttın mı diplomayı şimdi...?

  • Lothwen

   Lothwen

   3 ay əvvəl

   :D o kadar haklisin ki

 80. veysel karani

  veysel karani

  4 ay əvvəl

  Mucize peygamberlere var sana bana yok keramet evliyaya var, cahilede bilgi var

 81. Benim Sınavım

  Benim Sınavım

  4 ay əvvəl

  Oytun Hoca bana bilge bir insan gibi geliyor. Olumun, gercegin farkinda. Mucizelerle isi yok mantik adami. Bu fani dunya icin uzulmeye gerek yok demis. Stresi atmis bir kenari. Kendini bilime adamis. Espriye vurmus isi.En guzeli halk seviyesine (diline) inip bilgilerini aktarabiliyor. Bu da onun bilgileri ozumsedigini gosterir. Kesinlikle ezberci bir yapisi yok. Bakti gordu duygusallik olmuyor, guven olmuyor, ask olmuyor, bilim insani olayim ya da bilim insaniyim diger turlusunu ne yapayim der gibi. Boyle hissettim ve dusundum nedense?

 82. Benim Sınavım

  Benim Sınavım

  4 ay əvvəl

  Gercekten ilkokul arkadasimla kendimi karsilastirinca goruyorum ki hic stres yapmamis, kasmamis, dirsek curutmemis, gozleri cakmak cakmak, kirisik yok, uzulmemis, aglamamis, gece uykusuz kalmamis. Bir de kendime bakiyorum masada oturmaktan kambur kalmis, ust sirt agrisi bolca var, goz kenari kirisik, goz alti cokuk ve mor, gozluklu, uzagi gormeyen, kas agrilari yasamis, bacaklari sandalyede oturmaktan tutulmus, gotu oturmaktan uyusmus, yazi yazmaktan pazisi kas yapmis agridan duramaz olmus, orta parmagina kalem dayamaktan et icine gocmus, yorulmus, uykusuz geceler gecirmis, stresli sinavlar atlatmis, aglamis, kaygilanmis, psikolojisi bozulmus, hep tirmalamis, cok calismis, evlenememis, cevresi dar ve hala umut eden bir insan goruyorum. Elhamdulillah. Rabbim yardimcim olsun, emeklerimin karsiligini versin insaAllah.

 83. Benim Sınavım

  Benim Sınavım

  4 ay əvvəl

  Vallahi bu telkini bundan sonra bol bol denerim. Babam da faydasi var diye olacak olmayacak her yemege yaptigi baharatli karisimdan koyuyor 😂

 84. Benim Sınavım

  Benim Sınavım

  4 ay əvvəl

  Basindan sursun, kulagindan soksun 😂

 85. Benim Sınavım

  Benim Sınavım

  4 ay əvvəl

  Son part icin aklima tovbe estagfirullah cinci hocalar geldi 😂

 86. Benim Sınavım

  Benim Sınavım

  4 ay əvvəl

  Gul gul oldum gece gece Allah razi olsun hocam. Ayni babami tarif ettiniz. Icimde bir sey kipirdiyor, burdan agri girdi surayi dolasti burdan cikti, der. 😂

 87. Benim Sınavım

  Benim Sınavım

  4 ay əvvəl

  Yine buyuk bir merakla dinledim. Dogru vallahi goz altim mosmor hem alerji hem sinuzitim var. Ayrica burun polipi de var.

 88. M

  M

  4 ay əvvəl

  ''kısa boylu şişmandan kötülük gelmez'' doç. dr. oytun erbaş

 89. Şebnem Nalburcu

  Şebnem Nalburcu

  4 ay əvvəl

  Ses mono...

 90. koray yıldız

  koray yıldız

  4 ay əvvəl

  Çok iyisiniz hocam. Teşekkürler. 😁😁👏👏👍👍🙏🙏💕

 91. hierapolice

  hierapolice

  4 ay əvvəl

  çok dogal ve akilli cunki o bir egeli😉

 92. UZAKTANDAHAYAKIN

  UZAKTANDAHAYAKIN

  4 ay əvvəl

  Gel bir falına bakayım, bir daha böyle konuşmazsın. okuduğu bütün kitapları yedirir insana benim baktığım fal!

 93. Zeynep ÖZER

  Zeynep ÖZER

  4 ay əvvəl

  Koronayız, gece saat bilmem kaç, moral yok, bütün youtubeda bulduğum tek moral video.

 94. Ayberk Pehlivan

  Ayberk Pehlivan

  4 ay əvvəl

  21:09 sonrası efsane

 95. Karadağ Karadağ

  Karadağ Karadağ

  4 ay əvvəl

  🌺🙏

 96. Xedice S

  Xedice S

  4 ay əvvəl

  Yha ne harika insannnnnn

 97. MY AZERBAiJAN

  MY AZERBAiJAN

  4 ay əvvəl

  Harikasin. 😀

 98. James Cook

  James Cook

  4 ay əvvəl

  Super bir video...tum dushunduklerimi soyledi...tesadufen gordum, shimdi bashka videolarini da merak etdim. Her kes boyle olsa dunya cennet olur....well done man...👍🙏

 99. Aşkın Yeşim Bolkar

  Aşkın Yeşim Bolkar

  4 ay əvvəl

  Kaç kez açtım ancak video da ses yok, dinleyemiyorum şu an..😕😒

 100. MORKey PAST Gökyüzü

  MORKey PAST Gökyüzü

  4 ay əvvəl

  14:01

İrəli